Free delivery from 34,62 €
Safe shopping
Idosell security badge

Barwniki spożywcze w proszku Fractal Eurodust

( number of products: 57 )

Stosujesz Barwnik pudrowy? Barwnik Fractal to idealny wybór! Barwniki spożywcze w proszku mają nieograniczony sposób ich użycia.

JAK ICH UŻYWAĆ?

1. Przygotuj swoje produkty spożywcze
2. Wybierz odpowiedni kolor
3. Dodaj barwnik do produktu: Aby dodać barwnik spożywczy w proszku, należy go najpierw rozpuścić w niewielkiej ilości wody lub alkoholu. Możesz użyć małej miseczki i pędzelka. Po rozpuszczeniu barwnika, dodaj go stopniowo najpierw do małej ilości swojego produktu, aż uzyskasz pożądany kolor- użyj łopatki lub pędzelka do mieszania barwnika z produktem, a następnie wprowadź w całość produktu. Do tworzenia gradientów np. na tynku tortu możesz użyć delikatnej gąbeczki i za jej pomocą nakładaj kaskadowo barwy, które chcesz uzyskać.
4. Po dodaniu barwnika spożywczego, dokładnie zadbaj, aby kolor równomiernie się rozprowadził. Sprawdź kolor i jeśli uważasz, że jest zbyt słaby, dodaj więcej barwnika.
5. Przechowuj pozostały barwnik: Jeśli pozostał Ci barwnik spożywczy, możesz go przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, w suchym i chłodnym miejscu.

Możesz użyć sam barwnik Fractal pudrowy i bezpośrednio za pomocą delikatnego pędzelka go nakładać np. na schłodzony tynk.

pixel