Darmowa dostawa od 150,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pisaki spożywcze do tortów i ciasta

( ilość produktów: 13 )

Wypróbuj PISAKI SPOŻYWCZE FRACTALA! To specjalne pisak spożywczy, które są przeznaczone do pisania, rysowania lub dekorowania słodyczy. Są one wytwarzane z bezpiecznych dla spożycia składników i spełniają określone normy dotyczące bezpieczeństwa żywności.

 Pisaki spożywcze pozwalają na tworzenie precyzyjnych i kolorowych wzorów na różnych produktach spożywczych na każdej suchej, twardej i półtwardej powierzchni.. Mają cienką lub grubą końcówkę do pisania, co umożliwia artystyczną i zróżnicowaną dekorację. Są poręczne i nie wymagają specjalnego przygotowania. Wystarczy otworzyć opakowanie zabezpieczające i gotowe. Teraz tylko ściągnąć zatyczkę i można pisać dowoli!

Fractal Calligra Brush pen to bogato wypełniony, wysokiej jakości pisak pędzelkowy, który pomaga tworzyć precyzyjne kontury, malować obrazy, kolorować mniejsze grafiki, wykańczać płatki i słupki.

Elastyczny pędzelek pędzelkowy umożliwia artystyczne śledzenie, a ostra stalówka jest idealna do dopracowania najdrobniejszych szczegółów.

pixel