Darmowa dostawa od 150,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Barwniki spożywcze wodne Colour Mill Aqua Blend

( ilość produktów: 17 )

Czy wiesz, że barwniki spożywcze to najbardziej uniwersalne rozwiązania w branży cukierniczej? Ich szeroka paleta barw pozwala na mieszanie ich w dowolnych kolorach.

Dzięki nowym kolorom Color Mill Aqua Blend możesz teraz poszerzyć swoje kulinarne horyzonty! Idealnie nadają się do barwienia beztłuszczowych ciast i lukrów, nadając Twoim wypiekom wszystkie kolory tęczy. Oczaruj swoich gości kolorowymi makaronikami, bezą i lukrem królewskim i pokaż swoją kreatywną stronę podczas pieczenia. W ten sposób powstają wyjątkowe smakołyki, które nie tylko pysznie smakują, ale również zachwycają wyglądem.

 

Jak używać barwików Colour Mill ?

Przed rozpoczęciem użyj pokrywki butelki, aby zrobić dziurę w uszczelce i dobrze potrząśnij butelką. Pigmenty dają mocne uderzenie, więc nie spiesz się podczas barwienia, zaczynając od zaledwie kilku kropli i mieszając w miarę upływu czasu. Wskazówka: jeśli masz czas chcesz uzyskać najlepsze wyniki, pozostaw mieszaninę na noc.

Do czego używać barwnik Colour Mill?

Barwniki wodne Colour Mill Aqua Blend są idealne do barwienia produktów wrażliwych na oleje i tłuszcze. Można ich używać do barwienia mas cukrowych, lukru królewskiego, makaroników, bezy, galaretek, napojów itp.

pixel